Today: 29.Mar.2020

Klaipėdos lopšelio-darželio „Liepaitė“

Direktorė

ANDŽELIKA PETKEVIČIENĖ

KLAIPĖDOS LOPŠELIO-DARŽELIO „LIEPAITĖ“ 2020 M. KOVO  MĖNESIO VADOVŲ DARBO PLANAS

DATA

SAV. D.

PASITARIMAI, POSĖDŽIAI, RENGINIAI

ATSAKINGAS

2 -10 d.

Inicijavimas organizavimo ugdytinių piešinių parodos „Mūsų trispalvė“, skirtos Kovo 11-ajai paminėti

2-8 d.

Inicijavimas organizavimo ugdytinių piešinių parodos „Kovo 8-oji“

3 d.

A

10.30 val. koordinavimas edukacinės valandėlės sporto salėje „Ledo ritulys“ (praves atvykę ledo arenos treneriai)

3 d.

A

13.15 val. Mokytojų susirinkimas (muzikos salėje)

Iki 6 d.

Pn

Inicijavimas dalyvavimo Klaipėdos ikimokyklinio ugdymo įstaigų tarptautiniame fotografijų konkurse „Aš ir mano emocijos“

6 d.

Pn

10.00 val. koordinavimas „Kiškučių“ grupės ugdytinių dalyvavimo Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubo „Švyturys“ edukaciniame projekte „Metų laikai“

6 d.

A

Inicijavimas dalyvavimo respublikiniame ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo vaikų kūrybiškumo skatinimo projekte „Dovana Lietuvai“, skirtame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui

A

10.30 val. koordinavimas ugdytinių su specialiaisiais poreikiais dalyvavimo Klaipėdos sav. viešosios bibliotekos Pempininkų filialo vaikų centro „Gerviukas“ ikimokyklinio ugdymo įstaigų logopedų renginyje „Tėvynę Lietuvą turiu“

A

13.15 val. Mokytojų susirinkimas (muzikos salėje). Darbo tarybos pirmininkės L.Ablonskienės tyrimų rezultatų dėl smurto apraiškų apklausos pristatymas

Iki 11 d.

Inicijavimas dalyvavimo Klaipėdos m. piešinių konkurse-parodoje „Nupieškime valstybės atkūrimo 30-metį pasitinkančią Klaipėdą“

K

10.00 val. koordinavimas „Varpelių“ grupės ugdytinių dalyvavimo Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubo „Švyturys“ edukaciniame projekte „Metų laikai“

13 d.

Pn

10.30 val. koordinavimas „Žiedelių“ grupės sportinės pramogos „Linksmoji pramoga“ su socialinių partnerių l. d. „Žuvėdra“ ugdytiniais

13 d.

Iki 16 d.

P

Inicijavimas „Žvaigždučių“ grupės ugdytinių dalyvavimo respublikiniame ikimokyklinio amžiaus vaikų pažintiniame-meniniame projekte „Gintaro rūmų paslaptys“

16 d.

P

9.45 val. koordinavimas „Kiškučių“ grupės ugdytinių edukacinės sveikatinimo išvykos į sveikatingumo klubą „Ginsvė“

16 d.

P

17.00 val. koordinavimas ugdytinių dalyvavimo miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų šventiniame renginyje „Vaikystė – pasakų taku“, skirtame Kovo 11-ajai paminėti (Klaipėdos m. Kultūros centro Žvejų rūmuose)

16-20 d.

P-Pn

Renginio „Saugaus eismo savaitė“ koordinavimas

17 d.

A

13.15 val. Mokytojų susirinkimas (muzikos salėje). Seminaro „Profesinis perdegimas: atpažinimas ir pagalba sau meno terapijos metodais“ (6 val.) organizavimas

18 d.

T

10.00 val. Ikimokyklinio ugdymo įstaigų ir mokyklų-darželių direktorių pasitarimas (Liepų g.11)

13.15 val. Įstaigos tarybos posėdis

Pn

Inicijavimas „Žvaigždučių“ grupės ugdytinių kūrybinių darbų ir piešinių parodos „Žemė – mūsų rankose“, skirtos Žemės dienai paminėti

Derinama

Koordinavimas dalyvavimo l. d. „Žuvėdra“ organizuojamoje kūrybinių darbų parodoje iš antrinių žaliavų „Iš seno į naują“

24 d.

A

13.15 val. Mokytojų susirinkimas (sporto salėje) - vyks kvėpavimo pratimų užsiėmimas – treniruotė pedagogams (praves atvykusi trenerė)

25 d.

T

Atvirų durų dienos „Arčiau Tavęs“ inicijavimas ir koordinavimas

26 d.

K

13.15 val. Auklėtojų padėjėjų pasitarimas (muzikos salėje)

26 d.

K

10.00 val. koordinavimas mokytojų dalyvavimo pas socialinius partnerius metodinėje dienoje RUC „Ikimokyklinio/priešmokyklinio amžiaus vaikų, turinčių regos sutrikimą, galimybių ugdytis gerinimas“ (4 val.)

27 d.

30 d.

P

10.30 val. inicijavimas sportinės pramogos kartu su socialinių partnerių RUC ugdytiniais „Mažasis futboliukas“

31 d.

A

13.15 val. Mokytojų susirinkimas (muzikos salėje).

Visą mėn.

Dalyvavimo ES struktūrinių fondų finansuojamame projekte „LEAN modelio diegimas siekiant pagerinti ugdymo kokybę, paskatinti pokyčius ikimokyklinio ugdymo įstaigų veikloje“ koordinavimas

Visą mėn.

Mokymo priemonių atnaujinimas grupėse (paraiškų žaislams, knygoms teikimas)