Today: 20.Feb.2020

Klaipėdos lopšelio-darželio „Liepaitė“

Direktorė

ANDŽELIKA PETKEVIČIENĖ

KLAIPĖDOS LOPŠELIO-DARŽELIO „LIEPAITĖ“ 2020 M. VASARIO  MĖNESIO VADOVŲ DARBO PLANAS

DATA

SAV. D.

PASITARIMAI, POSĖDŽIAI, RENGINIAI

ATSAKINGAS

4 d.

A

13.15 val. Mokytojų susirinkimas (muzikos salėje)

6 d.

K

10.30 val. koordinavimas „Žvaigždučių“ gr. ugdytinių edukacinės – pažintinės išvykos į lopšelį-darželį „Žuvėdra“ į muzikinę pramogą „Skrybėlių šou“

Iki 7 d.

Pn

13.15 val. Veiklos įsivertinimo ir planavimo grupės susirinkimas (giluminio audito anketų ir iliustracijų aptarimas, paskelbimas apklausai)

7 d.

Pn

10.30 val. inicijavimas „Žvaigždučių“ gr. ugdytinių muzikinio spektaklio socialinių partnerių ugdytiniams „Švelnukų šalyje“

Direktoriaus pavaduotojas ugdymui,

7 d.

10 d.

P

10.00 val. koordinavimas „Kiškučių“ grupės ugdytinių edukacinė – pažintinė išvyka į Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubo „Švyturys“ vaikų kūrybines dirbtuves „Šoka Meilė ir Meilutis“

11 d.

A

13.15 val. Mokytojų susirinkimas (muzikos salėje). Mokytojos J.Jucienės pranešimas „Kiekis ir skaičius. Jo suvokimo ypatumai ikimokykliniame amžiuje“

13 d.

K

13.30 val. Ikimokyklinio ugdymo įstaigų direktorių pavaduotojų ugdymui metodinio būrelio tarybos apskritojo stalo diskusija „Informatinio mąstymo ugdymo priemonių naudojimas ikimokyklinio ugdymo įstaigose“

Iki 14 d.

Pn

Įstaigos pinigų banko sąskaitose, įsipareigojimų Valstybinei mokesčių inspekcijai ir Valstybinei socialinio draudimo fondo valdybai inventorizacija

14 d.

17 d.

P

11.00 val. inicijavimas Vasario 16-osios paminėjimo „Tau, mūsų šalele“

17 d.

P

11.00 val. inicijavimas dalyvavimo UAB Percussion Play Baltics organizuojamoje akcijoje „Lietuvos vaikai sveikina Lietuvą skambindami varpais“

18 d.

A

13.15 val. Mokytojų susirinkimas (muzikos salėje). Neformaliojo ugdymo mokytojos R.Čichunovienės pranešimas „Noriu būti sveikas ir stiprus“

19 d.

T

9.30 val. „Nykštukų“ grupėje stebėsena mokytojos Laimutės Kalendrienės atviros veiklos „.Aš gaidelis pentiniuotas, aukso šukom sušukuotas“, gebėjimo parinkti mokymo ir mokymosi medžiagą, metodus ir atskleisti turinį

19 d.

T

10.00 val. Ikimokyklinio ugdymo įstaigų ir mokyklų-darželių direktorių pasitarimas (vieta - l. d. Šaltinėlis“)

20 d.

K

17.00 val. inicijavimas priešmokyklinės „Žvaigždučių“ gr. tėvų susitikimo su M. Mažvydo progimnazijos pradinių klasių mokytojomis

21 d.

24 d.

P

9.30 val. „Saulučių“ grupėje stebėsena mokytojos Vilijos Juškienės atviros veiklos „Miško gyventojai“, gebėjimo parinkti mokymo ir mokymosi medžiagą, metodus ir atskleisti turinį

24 -28 d.

P

Sveikatingumo savaitės organizavimo stebėsena:

Sportinė pramoga „Mažųjų olimpiada“;

Programos „Sugražinkime vaikus į stadionus“ projektas „Futboliukas“ („Žvaigždučių“, Žiedelių“ ir „Kiškučių“ gr. ugdytiniai);

Sveikatingumo diena

25 d.

A

13.15 val. Mokytojų susirinkimas (muzikos salėje). Mokytojos L.Kargajevienės pranešimas „Sveikata visus metus“