Today: 21.Oct.2021

Liepaitė

Klaipėdos lopšelis-darželis

Renginiai mieste 2021-2022 m. m.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

2021

SPALIS

♦ Spalio 19 d.10.30 val. „Saulučių“ grupės ugdytinių edukacinė – pažintinė išvyka į mikrorajono parką „Rudens spalvos“. Grupės mokytoja pakvietė vaikus pasigrožėti gamta, jos gražiomis rudeninėmis spalvomis, kuriomis nusidažė parko medžiai, visi kartu aktyviai judėjo, taip stiprindami sveikatą ėjimu. Tuo pačiu metu prisirinko gamtinės medžiagos, kurią panaudos savo kūrybiniams darbams 

♦ Spalio 14 d. 10.30 val. „Drugelių“ grupės mokytoja organizavo ugdytiniams išvyką į mikrorajono parką „Rudenėlio spalvos“. Išvykos metu, ugdytiniai vaikščiojo po mikrorajono parką, kur pamatė, kaip rudenį pasipuošė medžiai ir gamta. Pasivaikščiodami po padarytus takelius, gerėjosi augalais, vaikai pririnko nukritusių lapų, aptarė, kokių spalvų tampa lapai atėjus rudeniui. Vaikams patiko gražiai sutvarkyta aplinka. Išvyka suteikė daug džiugių ir teigiamų emocijų, pažintinių pojūčių bendraujant su bendraamžiais. Vaikai mokėsi vieni iš kitų bendravimo, draugiškumo, mandagumo ir savitarpio supratimo

♦ Spalio 7 d. 10.30 val. grupės mokytoja organizavo „Kiškučių“ grupės ugdytiniams edukacinę – pažintinę išvyką į mikrorajono parką „Rudens spalvos“. Išvykos metu ugdytiniai gamtoje stengėsi surasti kuo daugiau rudeniui būdingų požymių, ženklų. Ugdytiniai tyrinėjo, stebėjo tuos pastebėtus reiškinius, kartu su mokytoja aptarė, diskutavo, rinko gamtinę medžiagą, kurią parsinešę į darželį panauodojo savo kūrybiniams darbeliams

RUGSĖJIS

♦ Nuo rugsėjo 17 d. „Drugelių“ grupės ugdytiniai dalyvavo  LIDL ir lrytas.lt organizuojamame ikimokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų konkurse „Daržovių karalystė“. Atsakingos grupės mokytojos. Pagrindinis tikslas: pasitelkiant fantaziją ir kūrybiškumą įtraukti vaikus, jų tėvus ir pedagogus į aktyvią kūrybišką (gamtos, menų) idėjų įgyvendinimo veiklą, siekiant sukurti daržovių karalystę. Vaikai kūrė paslaptingą, stebuklingą vaisių ir daržovių karalystę, gamino laivą su didelėmis burėmis. Veiklos metu ugdomas vaikų darbštumas, atsakingumas, tvarkingumas, darbelio užbaigtumas ir estetiškumas, lavinama smulkioji motorika. Darbelių nuotraukos nusiųstos į Lietuvos ryto redakciją „Vaikų sodelis“
 

♦ Rugsėjo 27 d. 10.30 val. grupės mokytoja organizavo priešmokyklinės „Žvaigždučių“ grupės ugdytiniams pažintinę edukacinę išvyką į poilsio parką su metodinėmis priemonėmis „Žaliosios gamtos paslaptys“. Šios veiklos tikslas - sudaryti sąlygas ugdytiniams tyrinėti ir analizuoti gyvosios ir negyvosios gamtos reiškinius, objektus, plėtoti ekologinio sąmoningumo nuostatą, formuoti aplinkosauginius įgūdžius per edukacines, eksperimentines ir tiriamąsias veiklas. Išvykos metu susipažino su augalų įvairove, rinko gamtinę medžiagą ir iš jos kūrė koliažus. Vaikai domėjosi gamtine aplinka, patyrė daug gerų emocijų kūrybinio proceso metu, mokėsi saugaus elgesio gamtoje

досуг
Skaityti 138 kartai Atnaujinta 21 spalio 20, Trečiadienis 08:30