Today: 24.Oct.2020

Liepaitė

Klaipėdos lopšelis-darželis

Renginiai mieste 2020-2021 m. m.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

2020

SPALIS

aktyviai draugiskai sveikai logo♦ Rugsėjo–spalio mėn. ugdytiniai dalyvavo LR švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, LR sveikatos apsaugos ministerijos, LMNSC ir SMLPC iniciatyvoje „Aktyviai, draugiškai, sveikai“. Atsakingi: neformaliojo ugdymo mokytoja R. Čichunovienė, L. Kargajevienė, J. Jucienė, B. Povilavičienė, L. Ablonskienė, N. Sviridova ir I. Gailienė. Pagrindinis šios iniciatyvos tikslas - atkreipti visų bendruomenės narių dėmesį į sveikos gyvensenos ir sveikatos stiprinimo svarbą. Renginiai vyko  lauke ir grupėse. Pagrindinis dėmesys buvo skiriamas judėjimui edukacinėmis erdvėmis lauke, judriųjų žaidimų organizavimui, vykdomos mankštos, mokymasis taisyklingų kvėpavimo pratimų. Didelis dėmesys buvo skiriamas ir sveikai mitybai, vaisių ir daržovių vartojimui

♦ Spalio 1-15 d. „Nykštukų“ ir „Kačiukų“ gr. ugdytiniai dalyvavo respublikinėje kūrybinių darbų fotografijų parodoje „Rudenėlio dovanos“. Atsakingos mokytojos: L.Kalendrienė, V.Kisminienė ir K.Antanavičienė. Šio renginio tikslas - skatinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų meninę raišką ir kūrybiškumą, naudojant vizualinės raiškos priemones: plastiliną ir gamtinę medžiagą. Ugdytiniai daugiau laiko praleido gamtoje, rinko gamtinę medžiagą, stebėjo ir aptarė rudens teikiamas gėrybes: vaisius, daržoves, grybus, džiaudėsi rudens spalvomis

RUGSĖJIS
 

♦ Iki rugsėjo 25 d. „Drugelių“ grupės ugdytiniai dalyvavo respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų, tėvų ir pedagogų kūrybinių-inžinerinių darbų parodoje „Svajonių namas. Smagu pabūti kūrėju“. Atsakingos mokytojos L. Bentienė, K. Antanavičienė. Pagrindinis tikslas - pasitelkiant fantaziją ir kūrybiškumą įtraukti vaikus, jų tėvus ir mokytojus į aktyvią kūrybišką idėjų įgyvendinimo veiklą, siekiant sukurti svajonių namą. Ugdytinis Domas Selenius atliko kūrybinį darbą iš medinių kaladėlių, jo svajonių namo nuotrauka nusiųsta parodos organizatoriams Vilniaus l. d. „Sveikuolis“
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
досуг
Skaityti 140 kartai Atnaujinta 20 spalio 16, Penktadienis 14:45