Today: 18.Sep.2019

Liepaitė

Klaipėdos lopšelis-darželis

Įstaigos renginiai 2019-2020 m. m.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

2019

♦ Rugsėjo 16 dieną 16.00 val. įstaigos vadovai organizavo ikimokyklinio ugdymo (visų darželio grupių: „Drugelių“, „Varpelių“, „Kiškučių“, „Žiedelių“, „Boružėlių“, „Saulučių“) ir priešmokyklinio ugdymo grupės  tėvams bendrą susirinkimą. Įstaigos direktorė A.Petkevičienė supažindino tėvus su įstaigos bendra tvarka, priminė informaciją dėl mokesčių, lankomumo, dėl vaiko sveikatos pažymų, dėl tėvų tarybos veiklos, informavo dėl kiemo įrenginių įsigijimo. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia Kasteckienė pateikė 2018-2019 m. m. renginių ataskaitą, paragino tėvus aktyviau prisidėti prie vaikų saugumo užtikrinimo

♦ Rugsėjo 12 dieną 17.15 val. vyko priešmokyklinės „Žvaigždučių“ grupės tėvų susirinkimas. Organizatorės mokytojos Laima Kargajevienė ir Brigita Povilavičienė pristatė priešmokyklinio ugdymo programą, jos tikslus ir uždavinius, supažindino kaip atliekamas vaikų pasiekimų pirminis vertinimas, supažindino su grupės tradicijomis ir tvarka, rinkosi grupės tėvų aktyvą

♦ Rugsėjo 12 dieną 17.00 val. mokytojos Žana Tarozienė ir Renata Jarovaitienė organizavo „Žiedelių“ grupės tėvų susirinkimą. Mokytojos priminė tėvams, ką turi mokėti 5-6 m. amžiaus vaikai, supažindino su šių metų ugdymo prioritetais bei aptarė grupės aktualijas, išsirinko grupės tėvų aktyvą  

♦ Rugsėjo 12 dieną 10.00 val.  priešmokyklinėje  „Žvaigždučių“ gr. vyko edukacinis floristikos užsiėmimas „Rudens stebuklai“, kurį pravedė VLC „Švyturys“ atstovė. Ugdytiniai kūrė rudeniškas puokštes iš įvairių  gamtinių priemonių (gėlių, lapų, žolių ir kt.) ir dekoravo obuolius su jų sukurtomis kompozicijomis. Visiems labai patiko užsiėmimas, kuris leido patiems kurti, būti laisviems savo fantazijoms, kartu subūrė bendravimui, leido pasidžiaugti savo kūrybiškais darbais

♦ Rugsėjo 10 dieną 17.00 val. vyko „Varpelių“ grupės tėvų susirinkimas (muzikos salėje). Ugdytinių tėvai aktyviai dalyvavo susitikime su grupės mokytojomis Birute Valauskiene ir Renata Jarovaitiene, susirinkimo metu aptarė visus rūpimus klausimus, susipažino su grupės dienos ritmu, grupės taisyklėmis, aptarė kokiomis ugdymo priemonėmis reikia pasirūpinti, supažindino tėvus su 3-4 m. amžiaus tarpsnio vaikų gebėjimais ir numatomais ugdymosi žingsniais, aptarė ir apie vaikų ligas, priminė, kad segrančių vaikų į darželį tėvai nevestų, išsirinko grupės aktyvą

Logotipas apibėk mokykla ♦ Rugsėjo 10 dieną  11.00  val. neformaliojo ugdymo mokytoja Rita Čichunovienė ir VSPS Reda Gedgaudaitė organizavo įstaigos ugdytiniams sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro inicijuojamą akciją „Apibėk darželį“. Visi ugdytiniai susirinko įstaigos kieme, atliko apšilimo pratimus, išsirikiavo grupėmis prie starto linijos ir apibėgo darželį. Renginio metu vaikai aktyviai leido laiką lauke, aktyviai judėjo, lavino ištvermę, mokėsi būti tolerantiškais. Po bėgimo, atlikę kvėpavimo pratimus, pasisėmę gerų emocijų, išsiskirstė į savo grupių aikšteles

♦ Rugsėjo 2 dieną 9.30 val. sukvietėme visus vaikus, tėvelius ir mokytojus į Šventinį renginį, skirtą Rugsėjo – 1-osios paminėjimui, kuris vyko lopšelio-darželio vidiniame kiemelyje. Už renginio organizavimą atsakinga meninio ugdymo mokytoja Reda Dubikaltytė, jai talkino Rita Čichunovienė  (Klounas) ir Vilma Kavaliauskienė (Mergaitė). Visus susirinkusius pasveikino įstaigos direktorė Andželika Petkevičienė, palinkėjo kad įstaiga dirbtų kūrybingai, vaikams būtų saugu ir gera, kad skambėtų vaikų juokas, visada būtų gera nuotaika ir niekada nepritrūktų veiklos. Skambėjo muzika ir dainos, vyko žaidimai su personažais, o vėliau grupės fotografavosi prie darželio reklaminės sienelės. Po renginio visi pasiskirstė po grupes pasidalinti vasaros įspūdžiais 

досуг
Skaityti 64 kartai Atnaujinta 19 rugsėjo 17, Antradienis 15:51