Today: 13.Nov.2019

Liepaitė

Klaipėdos lopšelis-darželis

Renginiai mieste 2019-2020 m. m.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

2019

LAPKRITIS 

SPALIS


♦ aktyviai draugiskai sveikai logo  Iki 2019-10-25 įstaigos ugdytiniai dalyvavo LR švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, LR sveikatos apsaugos ministerijos, LMNŠC, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro organizuotoje iniciatyvoje „Aktyviai, draugiškai, sveikai“. Atsakingi: neformaliojo ugdymo mokytoja Rita Čichunovienė, VSPS Reda Gedgaudaitė ir sveikatos stiprinimo veiklos organizavimo iniciatyvinė grupė. Pagrindinis dėmesys buvo skiriamas sveikatai palankios mitybos puoselėjimui, vaisių, daržovių naudos sveikatai nagrinėjimui, organizuotas masinis obuolių valgymo turnyras, surengtos įvairių daržovių ir vaisių sulčių spaudimo ir degustavimo dienos, surengta daržovių paroda įstaigos šiltnamyje ir daugelis kitų veiklų. Organizatoriai apdovanoti Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos direktoriaus R.Sabaliausko ir Lietuvos mokinių, neformaliojo švietimo centro direktoriaus A.Sakevičiaus padėkos raštu už aktyvų dalyvavimą iniciatyvoje „Aktyviai, draugiškai, sveikai“

♦ Spalio 23 d. 10.30 val.  logopedė V.Kavaliauskienė su „Žiedelių“ grupės ugdytiniais dalyvavo ikimokyklinių ugdymo įstaigų logopedų renginyje „Seku pasakas kitaip“, kuris vyko Klaipėdos miesto Pempininkų bibliotekos vaikų centre „Gerviukas“. Pagrindinis tikslas renginio - lavinti vaikų kūrybinę raišką kuriant ir inscenizuojant pasakas. Ugdytiniai skatinami domėtis pasakomis, naudoti netradicines priemones netradicinėse edukacinėse erdvėse, ugdyti komunikavimo kompetenciją, ugdyti gebėjimą koncentruoti dėmesį klausantis kitaip pateikiamų pasakų

RUGSĖJIS

judumo savaite♦ Rugsėjo 11 dieną 10.00 val. organizuotas „Žvaigždučių“ grupės ugdytiniams sveikatingumo žygis „Sveikatos labirintai“. Atsakingos: neformaliojo ugdymo mokytoja Rita Čichunovienė ir VSPS Reda Gedgaudaitė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja Laima Kargajevienė. Pagrindinis tikslas - skatinti vaikų fizinį aktyvumą gryname ore, gerinti vaikų socialinius ir bendravimo įgūdžius, prisijungti prie Europos judėjimo savaitės renginių organizavimo. Ugdytiniai susipažino ir išbandė vieną iš fizinio aktyvumo formų - ėjimą šiaurietiškomis lazdomis į „Draugystės“ parką, susipažino su saugaus elgesio taisyklėmis, mokėsi palaikyti draugiškus tarpusavio santykius

досуг
Skaityti 236 kartai Atnaujinta 19 spalio 30, Trečiadienis 13:51