Today: 18.Sep.2019

Liepaitė

Klaipėdos lopšelis-darželis

Renginiai mieste 2019-2020 m. m.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

2019

judumo savaite♦ Rugsėjo 11 dieną 10.00 val. organizuotas „Žvaigždučių“ grupės ugdytiniams sveikatingumo žygis „Sveikatos labirintai“. Atsakingos: neformaliojo ugdymo mokytoja Rita Čichunovienė ir VSPS Reda Gedgaudaitė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja Laima Kargajevienė. Pagrindinis tikslas - skatinti vaikų fizinį aktyvumą gryname ore, gerinti vaikų socialinius ir bendravimo įgūdžius, prisijungti prie Europos judėjimo savaitės renginių organizavimo. Ugdytiniai susipažino ir išbandė vieną iš fizinio aktyvumo formų - ėjimą šiaurietiškomis lazdomis į „Draugystės“ parką, susipažino su saugaus elgesio taisyklėmis, mokėsi palaikyti draugiškus tarpusavio santykius

досуг
Skaityti 46 kartai Atnaujinta 19 rugsėjo 11, Trečiadienis 14:20