Today: 26.May.2019

Klaipėdos lopšelis-darželis

RASTI

DĖMESIO

Svarbi informacija priešmokyklinio ugdymo ugdytinių tėvams dėl priėmimo į mokyklas 2019-2020 m. m.

Priimamų asmenų į mokyklas motyvacijos mokytis įvertinimų 2019 metais grafikas

Pagrindinio priėmimo į mokyklas mokytis 2019–2020 m. m. vykdymo terminai

♦ Gegužės 24 d. 16.00 val. priešmokyklinės „Žvaigždučių“ grupės ugdytinių išleistuvių šventinis renginys „Lik sveikas mielas ir brangus darželi“. Atsakingos meninio ugdymo mokytoja R.Dubikaltytė ir grupės mokytojos L.Kargajevienė, R.Jokubauskienė (renginys bus fotografuojamas)

♦ Gegužės 6-24 d. vykdomo projekto „Atverkime duris į profesijų pasaulį“ renginys- „Žvaigždučių“ grupės ugdytinių edukacinės pažintinės išvykos pas įstaigoje dirbančius darbuotojus „Kuo svarbūs darželyje dirbantys žmonės?“, susipažinti su jų profesijomis, jų darbu. Organizatorės mokytojos L.Kargajevienė ir R.Jokubauskienė (renginys bus fotografuojamas)

♦ Gegužės 13-24 d. mokytojos L.Kargajevienė ir R.Jokubauskienė pagal vykdomo projekto „Atverkime duris į profesijų pasaulį“ atliks „Žvaigždučių“ grupės ugdytinių apklausą „Kuo norėčiau būti užaugęs?“

♦ Gegužės 25 d. vyks kvalifikacijos tobulinimo programos „Inovatyvių ugdymo (si) idėjų ir metodų taikymas ugdant sveikos gyvensenos įgūdžius“ įgyvendinimas (edukacinė-pažintinė išvyka į Platelius). Dalyvauja visi norintys įstaigos darbuotojai. Organizatoriai: direktorė A.Petkevičienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui D.Kasteckienė ir mokytoja J.Jucienė (renginys bus fotografuojamas)

♦ Gegužės 27 d. „Saulučių“ gr. ugdytinių edukacinė pažintinė išvyka į Klaipėdos miesto Pempininkų biblioteką. Organizatorė mokytoja V.Juškienė (renginys bus fotografuojamas)

♦ Gegužės 27 d. mokytojos Ž.Tarozienė ir R.Jarovaitienė organizuos 17.00 val. „Žiedelių“ grupės ugdytinių tėvų susirinkimą. Kviečiame aktyviai dalyvauti

♦ Gegužės 27 d. 17.00 val. mokytojos L.Stasytytė ir J.Jucienė pakvies ,,Meškiukų“ grupės tėvus į  susirinkimą, tema  ,,Vaikų ugdymosi pasiekimai“. Kviečiame aktyviai dalyvauti