Today: 17.Jul.2019

Klaipėdos lopšelis-darželis

RASTI

DĖMESIO

LIEPOS MĖNESĮ Lopšelis-darželis „Liepaitė“ ugdomosios veiklos nevykdys, tėvai, kurie pageidavo, kad jų vaikai  lankytų darželį liepos mėnesį ir pateikė prašymus,  vaikus ves į lopšelį-darželį „Žuvėdra“ (Debreceno g. 24)

DALYVAUJAME:

♦ Balandžio 1 d. - spalio 31 d.  neformaliojo ugdymo mokytoja R.Čichunovienė pakvies visus aktyviai dalyvauti Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro organizuojamame neformalaus sveikatos ugdymo konkurse „Judriausias darželis“: I-etapas (paraiškų teikimas iki 04-01); II-etapas (veiklų vykdymas ir fiksavimas 04-01/05-31); III-etapas (ataskaitų teikimas 09-01/10-31); IV-etapas (baigiamasis- apdovanojimas)  (11-08/11-30). (Renginiai bus fotografuojami)

♦ Nuo sausio mėn. iki gruodžio mėn. logopedė Vilma Kavaliauskienė ir ugdytiniai, turintys specialiųjų ugdymosi poreikių,  dalyvauja KPŠKC, Klaipėdos m. savivaldybės viešosios bibliotekos ir Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų logopedų ir specialiųjų pedagogų projekte „Aš seku, pasek ir tu, sekam pasakas kartu“ (renginiai bus fotografuojami)

♦ Vasario - gruodžio mėn. „Žvaigždučių“ grupės ugdytiniai kartu su mokytojomis L.Kargajeviene ir R.Jokubauskiene,  dalyvaus Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro ir Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro projekte „Sveikata visus metus“ (renginiai bus fotografuojami)

15095711 1827918387420609 799249115853655041 n.png♦ Visus raginame prisidėti prie įstaigos reitingavimo ir kviečiame pateikti atsiliepimus atsiliepimų ir renginių portale švietimogidas.lt

досуг