Today: 24.Jan.2019

Klaipėdos lopšelis-darželis

RASTI

DĖMESIO

Svarbi informacija priešmokyklinio ugdymo ugdytinių tėvams dėl priėmimo į mokyklas 2019-2020 m. m.

♦ Sausio mėn. neformaliojo ugdymo mokytoja Rita Čichunovienė organizuos ugdytiniams edukacinę išvyką „Susipažinkim Goju Ryu karate“ (data dar bus tikslinama) (renginys bus fotografuojamas)

♦ Sausio 18 d.15.30 val. Priešmokyklinėje „Žvaigždučių“ grupėje vyks edukacinė valandėlė „Mažoj širdelėj mano meilė Tau“ (veda mama Elena Žaromskienė). Atsakinga mokytoja Laima Kargajevienė (renginys bus fotografuojamas)

♦ Sausio 24 d. mokytojos Vida Kisminienė ir Kristina Antanavičienė surengs „Kačiukų“ grupės ugdytiniams edukacinę išvyką už darželio teritorijos (renginys bus fotografuojamas)

♦ Sausio 28 d. neformaliojo ugdymo mokytoja Rita Čichunovienė organizuoja „Kiškučių“ ir „Žvaigždučių“ grupių ugdytinių edukacinę išvyką į teniso kortus, jai talkins grupių mokytojos (renginys bus fotografuojamas)