Today: 18.Sep.2019

Klaipėdos lopšelis-darželis

RASTI

DĖMESIO!!!

♦ Iki rugsėjo 13 dienos kviečiame visus dalyvauti Kūrybinių darbų ir sveikinimo atvirukų parodoje „Su gimtadieniu, darželi“, kurią organizuos mokytojos Kristina Antanavičienė ir Birutė Valauskienė

♦ Rugsėjo 17 dieną 17.00 val. vyks „Kiškučių“ grupės tėvų susirinkimas (sporto salėje), organizatorės Reda Jokubauskienė ir Jolanta Jucienė. Kviečiame aktyviai dalyvauti

♦ Rugsėjo 17 dieną 17.00 val. mokytojos Ingrida Gailienė ir Rosita Vaičiūnienė kviečia „Boružėlių“ grupės tėvus aktyviai dalyvauti tėvų susirinkime (muzikos salėje)

♦ Rugsėjo 18 dieną 9.30 val. į darželį atvyksta Kauno Klouno teatras su spektakliu „Pitas ir Potas“ (renginys bus fotografuojamas)

♦ Rugsėjo 18 dieną 17.00 val. vyks „Ežiukų“ grupės tėvų susirinkimas (muzikos salėje). Organizatorės Lina Ablonskienė ir Jolanta Jucienė

♦ Rugsėjo 18 dieną 17.15 val. „Nykštukų“ grupės mokytojos Laimutė Kalendrienė ir Rosita Vaičiūnienė kviečia į tėvų susirinkimą(sporto salėje)

♦ Rugsėjo 19 dieną 17.00 val. (muzikos salėje) Šokių būrelio vadovas kviečia tėvus, kurių vaikai pasirinko lankyti papildomojo ugdymo užsiėmimus, dalyvauti susirinkime ir aptarti būsimų užsiėmimų klausimus

♦ Rugsėjo 20 dieną 17.00 val.vyks  „Meškiukų“ grupės tėvų susirinkimas (sporto salėje). Organizatorės Loreta Stasytytė ir Gražina Lauruševičienė

♦ Rugsėjo 20 dieną kviečiami 17.00 val. „Drugelių“ grupės tėvai į susirinkimą (muzikos salėje). Organizuoja Loreta Bentienė ir Kristina Antanavičienė

♦ Rugsėjo 21 dieną (Šeštadienį) mokytoja Jolanta Jucienė organizuoja įstaigos darbuotojams edukacinę pramoginę-pažintinę išvyką ,,Lobio paieška Biržuvėnų dvare Bajoro Gorskio pėdomis“ ir kviečia visus norinčius vykti, dar rudens gražiems orams esant, pabūti kartu, pabendrauti. Apie išvykimo laiką vykstantys nariai bus informuoti individualiai

♦ Rugsėjo 23 d. 17.00 val. vyks „Saulučių“ grupės tėvų susirinkimas (muzikos salėje). Organizatorės Vilija Juškienė ir Gražina Lauruševičienė

♦ Rugsėjo 26 d. 17.00 val. mokytojos Vida Kisminienė ir Kristina Antanavičienė pakvies tėvus  į „Kačiukų“ grupės tėvų susirinkimą (muzikos salėje)

aktyviai draugiskai sveikai logo Nuo rugsėjo 10 d. iki spalio 25 d. įstaiga dalyvaus LR švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, LR sveikatos apsaugos ministerijos, LMNŠC, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro organizuotoje iniciatyvoje „Aktyviai, draugiškai, sveikai“. Atsakingi: neformaliojo ugdymo mokytoja Rita Čichunovienė, VSPS Reda Gedgaudaitė ir iniciatyvinė grupė (renginiai bus fotografuojami)

DALYVAUJAME:

KMVSB logotipas♦ Balandžio 1 d. - spalio 31 d.  neformaliojo ugdymo mokytoja R.Čichunovienė pakvies visus aktyviai dalyvauti Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro organizuojamame neformalaus sveikatos ugdymo konkurse „Judriausias darželis“: I-etapas (paraiškų teikimas iki 04-01); II-etapas (veiklų vykdymas ir fiksavimas 04-01/05-31); III-etapas (ataskaitų teikimas 09-01/10-31); IV-etapas (baigiamasis- apdovanojimas)  (11-08/11-30). (Renginiai bus fotografuojami)

♦ Nuo sausio mėn. iki gruodžio mėn. logopedė Vilma Kavaliauskienė ir ugdytiniai, turintys specialiųjų ugdymosi poreikių,  dalyvauja KPŠKC, Klaipėdos m. savivaldybės viešosios bibliotekos ir Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų logopedų ir specialiųjų pedagogų projekte „Aš seku, pasek ir tu, sekam pasakas kartu“ (renginiai bus fotografuojami)

SMLPC♦ Vasario - gruodžio mėn. „Žvaigždučių“ grupės ugdytiniai kartu su mokytojomis L.Kargajeviene ir R.Jokubauskiene,  dalyvaus Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro ir Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro projekte „Sveikata visus metus“ (renginiai bus fotografuojami)

15095711 1827918387420609 799249115853655041 n.png♦ Visus raginame prisidėti prie įstaigos reitingavimo ir kviečiame pateikti atsiliepimus atsiliepimų ir renginių portale švietimogidas.lt

досуг