Today: 24.Oct.2020

SVARBU

LIETUVOS PASIRENGIMAS EKSTREMALIOMS SITUACIJOMS

72 lt . 1

PAGALBOS VAIKAMS LINIJA http://impartner.lt/ads/pagalba_vaikams/201612/pagalba_vaikams_konsult_180x150_04/pagalba_vaikams_konsult_180x150_02.html

VEIDO KAUKIŲ DĖVĖJIMO TVARKA

INFORMACINIS LEIDINYS STOP CORONA

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pabrėžia, kad karščiuojant ar prastai jaučiantis – į darželius, mokyklas, universitetus bei kitas ugdymo įstaigas nereikėtų eiti. Primenama, kad žmonės ir toliau turėtų būti sąmoningi. Tėvams nereikėtų leisti karščiuojančių, sergančių vaikų į darželius, mokyklas ir kitas ugdymo įstaigas.

Pažymėtina, jog ir toliau išlieka draudimas į ugdymo įstaigą atvykti asmenims, kuriems privaloma izoliacija. Šalių sąrašas, iš kurių sugrįžus privaloma izoliuotis https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/atnaujintas-paveiktu-saliu-sarasas-ir-atvykstanciuju-izoliavimo-tvarka-1. Saugokime savo ir aplinkinių sveikatą ir būkime atsakingi už save ir kitus

DĖMESIO!!!

♦ Spalio 1-30 d. „Žiedelių“ grupės ugdytiniai dalyvauja respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų parodoje „Gimtadienio sveikinimai Bitutei“. Atsakinga mokytoja R.Čichunovienė

etvining♦ Spalio 14 d. – lapkričio 7 d. „Žvaigždučių“ ir „Kiškučių“ grupių ugdytiniai dalyvaus tarptautiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų projekte „Žaliosios mokymosi aplinkos panaudojimo galimybės, siekiant aktyvaus, patirtinio gamtos pažinimo“. Atsakingos mokytojos: L.Kargajevienė, B.Povilavičienė (renginys bus fotografuojamas)