Today: 26.Jul.2021

72 lt . 1

LIETUVOS PASIRENGIMAS EKSTREMALIOMS SITUACIJOMS

PAGALBOS VAIKAMS LINIJA

DĖL ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ, VYKDANČIŲ IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO PROGRAMAS, DARBO VASAROS MĖNESIAIS 2021 METAIS

DĖL PAGRINDINIO PRIĖMIMO Į MOKYKLAS MOKYTIS 2021–2022 MOKSLO METAIS

DĖL PRAŠYMŲ MOKYTIS 2021–2022 MOKSLO METAIS REGISTRAVIMO PRADŽIOS

PRIĖMIMO Į MOKYKLAS ORGANIZAVIMO 2021 METAIS PRIEMONIŲ PLANAS

VEIDO KAUKIŲ DĖVĖJIMO TVARKA

INFORMACINIS LEIDINYS STOP CORONA

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pabrėžia, kad karščiuojant ar prastai jaučiantis – į darželius, mokyklas, universitetus bei kitas ugdymo įstaigas nereikėtų eiti. Primenama, kad žmonės ir toliau turėtų būti sąmoningi. Tėvams nereikėtų leisti karščiuojančių, sergančių vaikų į darželius, mokyklas ir kitas ugdymo įstaigas.

Pažymėtina, jog ir toliau išlieka draudimas į ugdymo įstaigą atvykti asmenims, kuriems privaloma izoliacija.

Saugokime savo ir aplinkinių sveikatą ir būkime atsakingi už save ir kitus

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro informacija visuomenei apie COVID-19 https://nvsc.lrv.lt/informacija-visuomenei-apie-covid-19

Karštoji koronaviruso linija gyventojams 1808 (nuo 8 iki 20 val. visomis dienomis galima skambinti ir rašyti trumpąją žinutę nemokamai iš visų tinklų)

skambinant iš užsienio +370 (37) 367 963

vakcinacija1 1 vakcinacija2 1

Startavo vieninga registracijos sistema vakcinacijai.

• Nuo gegužės 17 d. vakcinacijai registruotis gali 45-54 metų asmenys.
  • Galima rinktis vakcinos rūšį iš tuo metu esamų Klaipėdos vakcinavimo centre.
  • Toliau yra vakcinuojamos ir prieš tai sąraše esančios prioritetinės grupės, tad skiepytis niekada nėra pavėluota.
  • Užregistruoti skiepui galima ir kitą asmenį.

DĖMESIO!!!

♦  Nuo gegužės 14 d. iki birželio 11 d. vyks ugdytinių piešinių paroda „Vaikystė – nuostabi šalis“, skirta Vaikų gynimo dienai paminėti. Organizatorė edukacinės aplinkos kūrybinės grupės pirmininkė (renginys bus fotografuojamas)

♦ Birželio 1 -18 d. organizuojama respublikinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų ugdytinių piešinių ir kūrybinių darbų paroda, skirta Vaikų gynimo dienai „Man gera ir smagu tarp gerų draugų“. Organizatorės: priešmokyklinės „Žvaigždučių“ grupės mokytoja ir meninio ugdymo mokytoja. Nuostatus  rasite čia  (rengino dalyviai bus fotografuojami)

♦ Birželio 1-4 d. 10.00 val. organizuojama  įstaigos visų grupės ugdytinių pramoga „Palapinių miestelis“, skirta vasaros atidarymui ir vaikų gynimo dienai paminėti. Organizatorės: grupės mokytoja ir meninio ugdymo mokytoja (renginys bus fotografuojamas)

♦ Birželio 14-18 d.  „Žvaigždučių“ grupės ugdytinių sportinių žaidimų lauke savaitė (stalo tenisas, tinklinis, smiginis). Organizatorė grupės mokytoja (renginiai bus fotografuojami)

♦ Birželio 11 d.  16.00 val. priešmokyklinio ugdymo „Žvaigždučių“ grupės išleistuvių šventė „Lik sveikas, darželi“. Organizatorės: grupės mokytojos ir meninio ugdymo mokytoja (renginys bus fotografuojamas). Tėvelių dalyvavimas nuotoliniu būdu

♦ Birželio 23 d. 10.00 val. „Drugelių“ grupės ugdytinių akcija „Pinam pienių vainiką“, skirtą Rasos (Joninių) dieną paminėti. Organizatorė grupės mokytoja (renginys bus fotografuojamas)

♦ Iki lapkričio 5 d. „Ežiukų“ ir „Meškiukų“ grupių ugdytiniai dalyvauja respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ekologinio ugdymo projekte „Gamtos žingsneliai“. Ataskingos grupių mokytojos (renginys bus fotografuojamas)

DALYVAUJAME:

Visas♦ Vykdomas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamas projektas Nr. 09.2.1-ESFA-K-728-02-0074 „LEAN modelio diegimas siekiant pagerinti ugdymo kokybę, paskatinti pokyčius ikimokyklinio ugdymo įstaigų veikloje“. Projektas vykdomas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ 09.2.1-ESFA-K-728 priemonės „Ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“ projektų finansavimo sąlygų aprašą Nr. 2.

Projekto dalyviai – Klaipėdos miesto ikimokyklinės įstaigos: lopšelis-darželis „Liepaitė“, lopšelis-darželis „Nykštukas“, lopšelis-darželis „Putinėlis”, lopšelis-darželis „Šaltinėlis“, lopšelis-darželis „Traukinukas“, lopšelis-darželis „Vėrinėlis“.

Konsultuojanti mokykla – Kauno Aleksandro Puškino gimnazija, projekto partneris.

Projekto vykdytojas. Klaipėdos lopšelis-darželis „Šaltinėlis“.

emblema 22020–2021 m. m. „Drugelių“ grupės ugdytiniai dalyvauja Tarptautiniame projekte „Say Hello to the World“ („Pasakyk pasauliui labas“). Organizatorės: grupės mokytojos  (Renginiai bus fotografuojami)

rusiuojam2020–2021 m. m. (rugsėjo-gegužės mėn.) „Drugelių“ ir „Kiškučių“ gr. ugdytiniai dalyvauja Gamintojų ir Importuotojų Asociacijos, UAB „Atliekų tvarkymo centras“ ir VšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija“ projekte, Lietuvos švietimo įstaigose vykdomame panaudotų nešiojamųjų baterijų (galvaninių elementų), akumuliatorių ir nebenaudojamos elektros bei elektroninės įrangos surinkimo projekte „Mes rūšiuojam“. Atsakingos  „Drugelių“ ir „Kiškučių“ grupių mokytojos

Picture1 ♦ 2020 m. spalio mėn. - 2021 m. gegužės mėn. ugdytiniai  dalyvauja Lietuvos masinio futbolo asociacijos projekte „Futboliukas“. Atsakinga neformaliojo ugdymo mokytoja (renginiai bus fotografuojami)

atsisiųsti♦ 2021 m. sausio-gegužės mėn. ugdytiniai dalyvauja Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės 2021“. Atsakingos: neformaliojo ugdymo mokytoja ir meninio ugdymo mokytoja (renginiai bus fotografuojami)