Today: 09.Mar.2021

SVARBU

LIETUVOS PASIRENGIMAS EKSTREMALIOMS SITUACIJOMS

72 lt . 1

PAGALBOS VAIKAMS LINIJA http://impartner.lt/ads/pagalba_vaikams/201612/pagalba_vaikams_konsult_180x150_04/pagalba_vaikams_konsult_180x150_02.html

DĖL PAGRINDINIO PRIĖMIMO Į MOKYKLAS MOKYTIS 2021–2022 MOKSLO METAIS

DĖL PRAŠYMŲ MOKYTIS 2021–2022 MOKSLO METAIS REGISTRAVIMO PRADŽIOS

PRIĖMIMO Į MOKYKLAS ORGANIZAVIMO 2021 METAIS PRIEMONIŲ PLANAS

VEIDO KAUKIŲ DĖVĖJIMO TVARKA

INFORMACINIS LEIDINYS STOP CORONA

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pabrėžia, kad karščiuojant ar prastai jaučiantis – į darželius, mokyklas, universitetus bei kitas ugdymo įstaigas nereikėtų eiti. Primenama, kad žmonės ir toliau turėtų būti sąmoningi. Tėvams nereikėtų leisti karščiuojančių, sergančių vaikų į darželius, mokyklas ir kitas ugdymo įstaigas.

Pažymėtina, jog ir toliau išlieka draudimas į ugdymo įstaigą atvykti asmenims, kuriems privaloma izoliacija.

Saugokime savo ir aplinkinių sveikatą ir būkime atsakingi už save ir kitus

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro informacija visuomenei apie COVID-19 https://nvsc.lrv.lt/informacija-visuomenei-apie-covid-19

Karštoji koronaviruso linija gyventojams 1808 (nuo 8 iki 20 val. visomis dienomis galima skambinti ir rašyti trumpąją žinutę nemokamai iš visų tinklų)

skambinant iš užsienio +370 (37) 367 963