Today: 04.Jun.2020

Liepaitė

Klaipėdos lopšelis-darželis

Renginiai mieste 2014-2015 m. m.
Įvertinkite šį įrašą
(3 balsai)

 

 

 SAUSIS

2015 sausio 15 dieną uostamiestis minėjo Klaipėdos krašto prisijungimo prie Lietuvos dieną. Minėdami šį įvykį Klaipėdos lopšelio-darželio "Liepaitė" "Žvaigždučių" grupės vaikai, lydimi priešmokyklinio ugdymo pedagogės Laimos Kargajevienės ir neformalaus švietimo mokytojos Santos Neniškytės- Belkinienės lankėsi Klaipėdos lopšelyje-darželyje "Žuvėdra", kur vyko renginys "Mažieji klaipėdiečiai", skirtas gimtojo miesto -Klaipėdos, dienai paminėti.

√ sausio 15 d. "Kiškučių" ir "Varpelių" grupių vaikai, vadovaujami auklėtojų Birutės Valauskienės, Laimutės Kalendrienės ir Gražinos Lauruševičienės dalyvavo aplinkosauginio projekto "Mes rūšiuojam" vaikų piešinių konkurse, kuriame vaikai išreiškė savo ekologines žinias ir kūrybines idėjas.

    sausio 28 d. Klaipėdos lopšelio-darželio "Liepaitė" "Kiškučių" grupė, lydimi priešmokyklinio ugdymo mokytojos Gražinos Lauruševičienės lankėsi Klaipėdos pilies muziejuje, susipažino su Klaipėdos miesto istorija, svarbiausiais jos įvykiais.

VASARIS

√ 2015-02-20 "Žiedelių", "Varpelių", "Kiškučių" ir "Žvaigždučių" grupių vaikai dalyvavo Klaipėdos krašto Kazimierų bendrijos ir H.Zudermano gimnazijos organizuojamame piešinių konkurse „Kaziuko mugės šurmuly“ (vaikus parengė auklėtojos  Ž.Tarozienė, B.Valauskienė, L.Kalendrienė, L.Kargajevienė, R.Čichunovienė, G.Lauruševičienė)

√ vasario 20 dieną "Kačiukų" grupė lydima auklėtojos V.Kisminienės vyko į Klaipėdos Regos ugdymo centrą ir dalyvavo renginyje "Šviesoforo spalvos", kur vaikai mokėsi skirti šviesoforo spalvas, sužinojo jų reikšmes, gražiai ir šiltai pabendravo.

√ vasario 27 dieną projekto „Susipažinkime su sporto šakomis“ Klaipėdos statybininkų mokyklos sporto salėje "Kiškučių" grupės udgytiniams vyko treniruotė, kuri supažindino vaikus su Taekvondo sporto šaka. Išvyką rengė neformaliojo švietimo mokytoja Santa Neniškytė-Belkinienė.
 
√ vasario 27 dieną "Varpelių" grupės vaikai, lydimi auklėtojų Birutės Valauskienės ir Laimutės Kalendrienės lankėsi Kelių policijos biure (Šermukšnių g.10) - Saugaus eismo klasės pamokoje, kur sužinojo kaip saugiai pereiti gatvę, kaip būti atsakingam už savo saugumą.
 
KOVAS
 

√ kovo 11 d. "Žiedelių" gr. (auklėtojos Ž.Tarozienė, R.Miškinienė), "Boružėlių" gr. (auklėtojos I.Gailienė, R.Vaičiūnienė), "Žvaigždučių" gr. (auklėtojos R.Čichunovienė, L.Kargajevienė), "Varpelių" gr. (auklėtojos B.Valauskienė, L.Kalendrienė) dalyvavo Klaipėdos m. savivaldybės tarybos narės L.Petraitienės ir Lietuvos verslo kolegijos organizuotame piešinių konkurse-parodoje "Nupieškime valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą".

√ kovo 9 d. 16 val. "Kiškučių" grupės vaikai, kartu su meninio ugdymo mokytoja N.Pociene ir neformalaus švietimo mokytoja S.Neniškyte-Belkiniene dalyvavo Klaipėdos miesto renginyje- šventiniame koncerte "Dyvų dyvai pamarėly...", skirtame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai.

 √ kovo 10 d. "Žvaigždučių" grupės ugdytiniai, kartu su logopede V.Jansoniene ir priešmokyklinio ugdymo mokytoja L.Kargajeviene dalyvavo edukacinėje išvykoje į Klaipėdos Pempininkų biblioteką, kur vaikus supažindino su Lietuvos istoriniais faktais, papročiais, tautosaka ir sakmėmis, skiepijo meilę gimtajam kraštui.
 
kovo 17 d. "Varpelių" gr. (auklėtojos B.Valauskienė, L.Kalendrienė) dalyvavo tarptautinėje Lietuvos - Latvijos vaikų keramikos darbų parodoje "Odė žemei". Vaikai naudodami molį ir įvairias gamtines medžiagas (akmenėlius, smėlį, šakeles ir kt.) sukūrė bendrą grupės darbą.
 

√ nuo kovo 3 d. iki balandžio 3 d. "Žvaigždučių" gr. (auklėtojos L.Kargajevienė, R.Čichunovienė), "Varpelių" gr. (auklėtojos B.Valauskienė, L.Kalendrienė) ir "Kačiukų" gr. (auklėtojos V.Kisminienė, K.Antanavičienė)  dalyvavo respublikiniame projekte-parodoje "Mano trispalvė". Vaikai sukūrė Lietuvos trispalves iš įvairių gamtinių medžiagų, buitinių atliekų ir kt. medžiagų, taikydami įvairias atlikimo technikas. Surengė sukurtų darbelių parodą, kurios metu buvo nupaveiksluotos visos trispalvės ir išrinkta "Varpelių"grupės trispalvė, kurios nuotrauką pateikė projekto parodai Vilniuje.

√ kovo 23 d. 10 val. "Boružėlių" grupės ugdytiniai su auklėtoja Ingrida Gailiene vyko pas socialinius partnerius į Regos ugdymo centrą ir dalyvavo  surengtoje sportinėje pramogoje "Mažasis futboliukas". Už vaikų parengimą atsakinga S. Neniškytė-Belkinienė.

√ kovo 26 d. "Varpelių" gr. vyko į Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos organizuojamą renginį "Bėk, šok, mesk", kur vaikai susipažino su lengvosios atletikos sporto šaka. Atsakingos: auklėtoja Birutė Valauskienė ir neformalaus švietimo mokytoja S.Neniškytė-Belkinienė.

BALANDIS

√ balandžio 14 d. KPŠKC organizuotame Klaipėdos lopšelyje-darželyje "Liepaitė" 6 val. trukmės seminarą tema  „Planavimo veiksmingumas ikimokykliniame ugdyme“ vedė darželio direktorė Andželika Petkevičienė. Dalyvavo l.d. "Liepaitė" ir l.d. "Rūta" 26 pedagogai, kurie įgijo žinių apie planavimo svarbą, reikalavimus, susitarimus, komandinį darbą.

√ balandžio 24 d. vyko projekto „Daug rankų didelę naštą pakelia“ renginys su RUC „Mums gera būti kartu“. "Saulučių" grupės vaikai kartu su auklėtoja V.Juškiene vyko pas draugus į RUC, kur vaikai patyrė daug gerų ir džiugių emocijų, žaidė, dainavo, susirado daug naujų draugų. Atsakingos meninio ugdymo ir neformaliojo švietimo mokytojos.

√ balandžio 28 d. priešmokyklinio ugdymo "Kiškučių" grupė vyko į Klaipėdos laikrodžių muziejų ir dalyvavo edukacinėje valandėlėje "Pasidarykim laikroduką mamytei". Ugdytinius lydėjo auklėtoja Gražina Lauruševičienė.

√ balandžio 10 d. - gegužės 31 d. „Varpelių“, „Žiedelių“ ir „Boružėlių“ gr. ugdytiniai dalyvavo Lietuvos PZU draudimo kompanijos organizuojamame piešinių konkurse „Mano spalvota šeima“ (B.Valauskienė, L.Kalendrienė, I.Gailienė, Ž.Tarozienė). Vaikai piešė savo šeimą, jos narius. Piešiniai atspindėjo santykius šeimoje - meilę, rūpinimasį vienų kitais, draugiškumą, pasitikėjimą, laimę ir daug šviesių spalvų.

GEGUŽĖ

√ nuo kovo 3 d. iki gegužės 8 d. "Meškiukų" (auklėtojos V.Petrauskienė, L.Stasytytė) ir "Žvaigždučių" (auklėtojos L.Kargajevienė, R.Čichunovienė) grupių ugdytiniai dalyvavo ekologiniame konkurse "Mano žalioji palangė". Puoselėdami meilę gamtai, sodino, augino, rūpinosi įvairiais pasodintais augalais, jai kasdien džiaugėsi, kai kuriuos net ir paragavo, nes juose daug vitaminų.

√ gegužės 14 d. Klaipėdos Licėjaus surengtame konkurse "Šauniausias būsimasis pirmokas" dalyvavo "Kiškučių" grupės ugdytinė Ieva Ramanauskaitė. Ugdytinę paruošė priešmokyklinio ugdymo pedagogė Gražina Lauruševičienė.

√ gegužės 14 d. priešmokyklinės "Kiškučių" grupės ugdytiniai dalyvavo socialinių partnerių Klaipėdos lopšelio-darželio "Žuvėdra" surengtame konkurse-viktorinoje "Dantukai-perliukai", kur pagilino ir įtvirtino dantukų priežiūros  žinias atlikdami įvairias užduotis. (Atsakinga auklėtoja G. Lauruševičienė).

√ gegužės 17 d. (sekmadienį), Klaipėdoje vyko „Vilties bėgimas”. Tai išskirtinis ir unikalus socialinis sveikatinimo projektas per sportą, kurį vykdo Klaipėdos šv. Pranciškaus Asyžiečio vienuolyno broliai, įsteigę pirmąjį Lietuvoje psichosocialinės ir dvasinės pagalbos centrą onkologiniams ligoniams ir jų artimiesiems. Klaipėdos lopšelio-darželio "Liepaitė" atstovai- pedagogai, ugdytiniai ir tėveliai solidarizavosi su sveikais ir sergančiais onkologinėmis ligomis ir sudalyvavo bėgime, išbandydami savo jėgas ir ištvermę. Iniciatorė neformaliojo švietimo mokytoja S.Neniškytė-Belkinienė.

√ gegužės 19 d.  "Varpelių" grupė dalyvavo Girulių paplūdimio II aikštelėje organizuojamoje ikimokyklinio ugdymo įstaigų sveikatos ir sporto šventėje prie jūros "Su vaikyste ant bangos". Renginio organizatorė neformalaus švietimo mokytoja S.Neniškytė-Belkinienė, vaikus lydėjoauklėtojos B.Valauskienė, L.Kalendrienė, bendrosios praktikos slaugytoja J.Andrijauskienė. Visada šaunu suderinti sportą ir jūrą, todėl su malonumu sudalyvavome puikioje šventėje, bendravome su bendraminčiais ir draugais, sportavome, išbandėme jėgas.

√ gegužės 20 d. lopšelyje-darželyje "Liepaitė" vyko PŠKC organizuotas įstaigos ir miesto ikimokyklinio ugdymo pedagogams seminaras  „Elektroninės sistemos „Mano dienynas“ pristatymas ir praktinio taikymo įstaigoje mokymas“. Seminarą vedė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia Kasteckienė, dalyvavo 23 dalyviai iš lopšelių-darželių "Liepaitė" ir "Švyturėlis". Pedagogai įgijo žinių apie elektroninio dienyno taikymo galimybes, galimas jo naudojimosi funkcijas, lankomumo žymėjimo privalumus, bendravimo su kolegomis, tėvais ir vadovais galimybėmis. Įgytas žinias pritaikė praktinio užsiėmimo metu.

√ gegužės 21 d. tęsdami draugystę su  socialiniais partneriais Klaipėdos lopšeliu-darželiu "Žuvėdra", "Drugelių" ir "Žiedelių" grupės vaikai vyko pas juos į svečius ir stebėjo net 3 jų parengtus spektaklius. Ugdydami vaikų meninius gebėjimus, kūrybiškumą, naudojame ne tik savo darželio edukacines erdves, bet ir savo kaimynų, draugų edukacinę aplinką, taip suteikdami vaikams laisvumo, bendradarbiavimo galimybę. Atsakingos auklėtojos A.Sedauskienė, Ž.Tarozienė, R.Miškinienė.

√ gegužės 19-29 d. "Ežiukų", "Meškiukų", "Nykštukų", "Kačiukų" , "Boružėlių" ir "Žiedelių" gr. ugdytiniai dalyvavo Pempininkų vaikų bibliotekoje rengiamame piešinių parodoje- konkurse , skirtame birželio 1- ajai, Tarptautinei vaikų gynimo dienai (V.Petrauskienė, L.Stasytytė, S.Šaltienė, Ž.Tarozienė, V.Kisminienė, R.Vaičiūnienė, I.Gailienė, R.Miškinienė, K.Antanavičienė).

BIRŽELIS 

√ birželio 1 d.  "Saulučių" gr. ugdytiniai dalyvavo Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendrame renginyje (prie Trinyčių tvenkinio), skirtame Tarptautinei vaikų gynimo dienai. Ugdytiniai patyrė daug džiugių akimirkų, žaidė judrius ir linksmus žaidimus, bendravo su draugais iš kitų darželių, buvo aktyvūs ir gerai nusiteikę (vaikus lydėjo auklėtoja V.Juškienė, organizavo- meninio ugdymo mokytoja N.Pocienė).

birželio 2 d. "Žvaigždučių" grupė dalyvavo Klaipėdos miesto renginyje "Mano pasaulio spalvos", skirtame Vaikų gynimo dienai (prie I.Simonaitytės kalno). Vaikai žaidė ratelius, dainavo kartu su kitų darželių vaikais, o juos linksmino įvairūs vasaros pievų personažai. Organizatorė - meninio ugdymo mokytoja Nijolė Pocienė, atsakinga- auklėtoja Rita Miškinienė.

√ nuo birželio 1 d. iki rugsėjo 30 d. "Žvaigždučių" grupės ugdytiniai ir jų auklėtojos R.Čichunovienė, L.Kargajevienė dalyvauja Japonijos organizuojamame tarptautiniame piešinių konkurse "The 23rd Annual worrld children's picture contest" (Japonijos IE-NO-HIKARI ASSOCIATION)

√ birželio 27 d. lopšelis-darželis "Liepaitė"organizavo edukacinę - pažintinę išvyką "Praeities keliais: Lietuva XVIII-XIX amžiuje". Išvyką organizavo direktorė Andželika Petkevičienė ir įstaigos tarybos pirmininkė Gražina Lauruševičienė. Įstaigos darbuotojai išvykos metu kartu linksmai pabendravo, pasisėmė žinių apie turtingą Lietuvos praeitį, aplankė Panemunės pilį, Veliuonos dvaro rūmus, užkopė ant Palemono kalno, lankėsi Raudonės pilyje, Belvederio, Raudondvario ir  Gelgaudiškių dvaruose. Iš tiesų, kelionės metu reikėjo įveikti nemažai laiptų ir laiptelių, kopiant į pilių bokštus, nuo kurių atsiverė užburiantys gamtos vaizdai. 

досуг
Skaityti 4270 kartai Atnaujinta 15 spalio 13, Antradienis 11:36