„Palapinių miestelis“ – vasaros linksmybių pradžia darželyje

2026-06-03 įstaigoje vyko smagus ir spalvingas renginys – „Palapinių miestelis“, skirtas vasaros sezono atidarymui. Įstaigos ugdytiniai kartu su bendruomene susirinko kieme, kur kiekvienas galėjo pasirinkti savo vietą ir kurti savitą mažą miestelį. Vaikai statė palapines, dekoravo jas balionais bei vėliavėlėmis, kūrė jaukią ir žaismingą aplinką. Renginio metu netrūko juoko, bendravimo, kūrybos ir aktyvios veiklos gryname ore. „Palapinių miestelis“ tampa gražia darželio tradicija, simbolizuojančia vasaros pradžią. Ši diena vaikams suteikė daug džiaugsmo, nepamirštamų akimirkų ir galimybę patirti smagias veiklas gamtoje kartu su draugais

Birželio 03, 2026

Palikite komentarą
Neįgaliesiems