Today: 04.Jun.2020

Liepaitė

Klaipėdos lopšelis-darželis

Įstaigos renginiai 2014-2015 m. m.
Įvertinkite šį įrašą
(5 balsai)

 

 

 

 SAUSIS

2015 m. sausio 13 dieną Klaipėdos lopšelis-darželis "Liepaitė" dalyvavo akcijoje "Atmintis gyva, nes liudija"

Sausio 15 dieną į Klaipėdos lopšelį-darželį "Liepaitė" atvyko E-CONTINENT su edukacine programa, kurios metu parodė sferinį kiną "Zuikelio Tafio žvaigždžių draugai", kurio metu vaikai praturtino žinias apie juos supantį pasaulį.

 Sausio 28 d. „Žvaigždučių“ grupėje mama J.Kasparavičienė vedė edukacinę valandėlę „Pyragėlis, skanumėlis“, kurios metu mokė vaikus gaminti pyragą.Tėvai įtraukiami į ugdymo procesą, praturtinant vaikus žiniomis apie karjeros ugdymą, įdomias  profesijas.

  Sausio 28 d. organizuota sveikatingumo dienos sportinė pramoga „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“  su "Varpelių", "Drugelių", "Boružėlių"  ir "Saulučių"  grupių  ugdytiniais, kurios metu vaikai bandė savo jėgas, ištvermę, vikrumą, greitumą. Organizatorė neformalaus švietimo mokytoja Santa Neniškytė-Belkinienė. 

  Sausio 29 d. Klaipėdos lopšelyje-darželyje "Liepaitė" lankėsi Martyno Mažvydo progimnazijos 3 c klasės mokiniai su spektakliu- muzikine pasaka "PIRŠTINĖ". Mokinius parengė pradinių klasių mokytoja Daiva Blagnytė, muzikos mokytoja Lidija Portnych. Svečiai suteikė darželio vaikams daug gražių, džiugių akimirkų, užbūrė gera nuotaika. Užmegzti šilti ir gražūs bendradarbiavimo ryšiai.

VASARIS

√  2015 m. vasario 4 dieną Klaipėdos lopšelis-darželis "Liepaitė" pažymėjo savo 46 -ąjį gimtadienį. Visi ugdytiniai aktyviai ruošėsi šiai šventei, puošė darželį savo piešinėliais, mokėsi naujų dainelių ir šokių. Įvyko graži šventė, kuri suteikė vaikams daug gerų emocijų, puikią nuotaiką ir nuoširdų bendravimą ir pasibuvimą kartu. 

√  "Kiškučių" ir "Varpelių" grupių vaikai, vadovaujami auklėtojų Birutės Valauskienės, Laimutės Kalendrienės ir Gražinos Lauruševičienės aktyviai ruošėsi sudalyvauti tarptautiniame Barbaros Petchenik vaikų žemėlapio konkurse "Mano vieta šiandienos pasaulyje". Vyko intensyvus kūrybinis procesas, po kurio buvo atrinkti geriausi darbeliai ir pristatyti konkursui iki vasario 8 dienos.

√ Tėvai aktyviai įsitraukia į vaikų karjeros ugdymą, žinių suteikimą apie būsimas profesijas. 2015-02-10 d. "Žvaigždučių" grupės tėvelis G.Antanavičius kartu su kolegomis iš Klaipėdos Karo policijos papasakojo vaikams apie darbą karo policijoje, jos struktūrą, demonstravo dokumentinį filmą, naudojamą karo amuniciją. Renginio iniciatorė priešmokyklinio ugdymo mokytoja  L.Kargajevienė.

√ Vasario 9 - 13 dienomis vyko renginiai "Ji, tik ji, pati gražiausia iš visų šalių", skirti Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Renginius organizavo "Žvaigždučių" grupės priešmokyklinio ugdymo mokytoja L.Kargajevienė, auklėtoja R.Čichunovienė ir meninio ugdymo mokytoja N.Pocienė. Dalyvavo visos lopšelio-darželio "Liepaitė" grupės.

√ Vasario 17 dieną lopšelyje-darželyje "Liepaitė" vyko Užgavėnių  renginys "Žiemužę gąsdinsim, žemelę budinsim", kurios metu vaikai šoko, dainavo, skanavo gardžių blynų, degino Morę, o ją užgesinti padėjo atvykę ugniagesiai, kurie vaikams papasakojo apie savo profesiją, supažindino su darbo įrankiais, paaiškino, kaip reikia elgtis su ugnimi, kokios gali būti skaudžios pasekmės, elgiantis neatsargiai su ugnimi.

√ Vasario 24 dieną atvyko Kauno "Varlytės" teatras su spektakliu "Kaip šauksi....", kurio metu vaikams priminė, kad fizine jėga gyvenime nedaug pasieksi, kad didžiausias ginklas yra taikus, gražus, nuoširdus žodis.
 
√ Vasario 25 dieną Klaipėdos lopšelyje-darželyje "Liepaitė" kartu su lopšeliais-darželiais "Žuvėdra" ir "Žilvitis" vyko sportinė pramoga "Pasportuokime drauge", kur vaikai išbandė savo jėgas ir ištvermę, bendravo ir užmezgė draugystę su naujais draugais.
 
KOVAS
 

 √  Kovo 4 d. Klaipėdos lopšelyje-darželyje "Liepaitė" vyko Kaziuko mugė "Mažų rankelių dideli darbeliai".  Vaikai, auklėtojai ir tėveliai dalyvavo gražiame renginyje, kur vaikai šoko, dainavo liaudies dainas ir išklausė Kazytės įdomų pasakojimą, kuo įdomios būna Kaziuko mugės, kokie amatininkų darbai ir iš kokių medžiagų pagaminti būna toje mugėje ir pakvietė visus į mugę įsigyti darbelių, į kuriuos vaikai įdėjo daug savo meilės, sumanumo ir fantazijos.

√ Kovo 5 d. 17 val. auklėtojos L.Kargajevienė ir G.Lauruševičienė pakvietė "Kiškučių" ir "Žvaigždučių" grupių tėvus į susirinkimą - susitikimą su socialinio partnerio - Martyno Mažvydo progimnazijos pradinių klasių mokytoja Sigita Drungiliene, kuri pristatė savo mokyklą, supažindino su programa, veiklomis bei informavo tėvus, kaip parengti vaikus naujiems pokyčiams.

√ Kovo 19 d. į darželį atvyko Klaipėdos "Du li du" teatras ir parodė visos įstaigos ugdytiniams spektaklį  "Arklio Dominyko meilė".

√ Kovo 24 d.  siekiant aktyviau įtraukti tėvus į ugdymo procesą, vaikų karjeros ugdymą, "Kiškučių" gr. mama Rūta Ramanauskienė vedė priešmokyklinio ugdymo "Kiškučių"  ir "Žvaigždučių" gr. vaikams valandėlę tema "Kraujo donorystė", kurios metu sužinojo, koks svarbus yra kraujas, kraujo donorystė, kaip ir kada galime išgelbėti kito žmogaus gyvybę, pažiūrėjo informatyvų filmą.

√ Kovo 24 d. 17 val. muzikos salėje, kartu su Klaipėdos visuomenės sveikatos biuru atlikome ugdymo įstaigos tėvams mokymus/tyrimą "Socioekonominiai veiksniai ir su burnos sveikata susijusi gyvenimo kokybė",  atsakinga bendrosios praktikos slaugytoja J.Andrijauskienė.

√ Kovo 26 d. 9,30 val. priešmokyklinėje "Žvaigždučių" grupėje edukacinę valandėlę vedė mama Raimonda Luotė tema "Velykų medis", kur vaikams atskleidė visas dekupažo technikos paslaptis, puošiant velykinius margučius.

√ Kovo 23-27 d. vyko "SAVAITĖ BE PATYČIŲ", jos metu ugdytiniams buvo pristatomi grupių parengti spektakliai, kurių metu vaikai nagrinėjo draugystės temą, skatino mylėti ir gerbti kitą žmogų, priimti tokį, koks jis yra, gerbti, nesityčioti iš jo, padėti jam, ištiesti pagalbos ranką. Organizatorės Ž.Tarozienė ir I.Gailienė.

BALANDIS

 √ 2015 m. balandžio 9 d. 15,30 val. Visuomenės sveikatos centras vedė paskaitą „Kiškučių“ grupės vaikams tema „Vaiko sauga namuose ir mikrobai“. Atsakingos- bendrosios praktikos slaugytoja J.Andrijauskienė ir  grupės auklėtoja G.Lauruševičienė. 

√  Balandžio 10 d. vyko šventinis renginys - vaikų velykėlės „Riedėk, riedėk, marguti“.  Daug džiugių ir nuotaikingų akimirkų vaikams suteikė veikėjai Velykų bobutė, zuika puika Velykaitis ir vištelė Agotėlė. Vaikų laukė užduotys, nuotykiai, atrakcijos ir dovanos. Renginio organizatorės - meninio ugdymo mokytoja N.Pocienė, auklėtojos A.Sedauskienė, S.Šaltienė, G.Lauruševičienė.

√ Nuo kovo 30 d. iki balandžio 10 d. organizatorė auklėtoja Ž.Tarozienė ir "Žiedelių" grupės vaikai kartu su socialiniais partneriais RUC ir lopšeliu-darželiu "Žuvėdra" surengė lopšelyje-darželyje "Liepaitė"  velykinių kompozicijų parodą "Atbudimo stebuklo belaukiant". Aktyviai dalyvavo, kūrė ir visus džiugino savo darbeliais "Nykštukų", "Kačiukų", "Kiškučių", "Varpelių", "Boružėlių", "Žvaigždučių", "Saulučių", "Drugelių", "Žiedelių" grupių vaikai, jų tėveliai ir auklėtojos.

√ Balandžio 17 d. 9,30 val. "Žvaigždučių" grupės  mama Gintarė Bučienė ir buvęs darželio auklėtinis Mantas Bučys vedė edukacinę valandėlę "Sugrįžimas į vaikystę", kur vaikai susipažino su fotografo specialybe, sužinojo visas fotografavimo paslaptis, pateikė daug klausimų apie foto aparatus, patyrė džiugių akimirkų pasivertę pasakų herojais ir tapę fotomodeliais.

√ 2015-04-20 priešmokyklinio ugdymo pedagogė Laima Kargajevienė demonstravo "Žvaigždučių" ir "Kiškučių" grupių ugdytiniams filmą "Be patyčių", kuriame vaikai stebėjo vaikų patiriamas patyčias ir mokėsi kaip galima jų išvengti, apsiginti. Po filmo vyko diskusijos ir aptarimas.

√ Balandžio 20 d. vyko Žemės dienos paminėjimas „Susuk, paukšteli, savąją gūžtelę“. Dalyvavo ikimokyklinio ugdymo "Kačiukų" ir priešmokyklinio ugdymo "Kiškučių" grupių ugdytiniai ir  renginį organizavusios pedagogės - N.Pocienė, G.Lauruševičienė, V.Kisminienė. Vaikams skiepijo meilę gamtai, Žemei, atsakomybę už kiekvieną gyvą organizmą. Renginį stebėjo tėveliai, kolegos.

√ Balandžio 23 d.  į darželį  atvyko Drevinuko teatras su spektakliu "Drevinuko rūpestėliai", kuris vaikus pamokė, kad reikia globoti ir saugoti viską, kas supa mus: ir medelį, ir paukštelį, ir vabalėlį, ir žvėrelį. Paskatino visus pamąstyti kaip sudrausminti miško teršėjus ir girios gyventojų skriaudėjus.

√ Balandžio 30 d. 10 val. atvirą veiklą vedė ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Sandra Šaltienė miesto  pedagogams su ankstyvojo amžiaus vaikais „Ežiukų“ grupėje tema „Močiutės klėtelėje“, pasidalino savo gerąja darbo patirtimi, metodais, būdais ir priemonėmis, kurios vaikus įtaukia į aktyvią veiklą, skatina norą veikti, bandyti, bendrauti. Veiklą stebėjo ir aptarė 18 atvykusių miesto ikimokyklinio ugdymo pedagogų . Pranešimą skaitė Marijos Montessori mokyklos-darželio pedagogė R. Kontautienė tema „Grupės aplinka ir jos įtaka vaikų ugdymui(si)“.

√ Balandžio 28-30 d. vyko projekto „Daug rankų didelę naštą pakelia“ piešinių paroda „Piešiu savo nuotaiką“. Atsakinga meninio ugdymo mokytoja N.Pocienė.

√ Balandžio 29 - gegužės 4 d. lopšelyje-darželyje "Liepaitė" suorganizuota akcija "Pasodink gėlytę..". Vaikai pasitiko pavasarį ir padabino medį savo kūrybos žiedais, deklamavo eilėraščius, dainavo dainas, šoko ir patyrė visi kartu daug gerų emocijų. Kad darželio aplinka būtų gražesnė ir patrauklesnė, vaikai kartu su auklėtojomis sodino gėles ir kitus augalus, taip prisidėdami prie aplinkos puoselėjimo. Atsakinga B.Valauskienė ir edukacinės aplinkos kūrybinė grupė. 

GEGUŽĖ

√ Gegužės 4 d. vyko "Kiškučių" grupėje šventinė popietė su tėveliais "Dainų puokštė - Tau, Mama". Vaikai sakė daug gražių ir šiltų žodžių savo mylimoms mamoms, deklamavo eilėraščius, dainavo dainas ir dovanojo meilę, bei pačių sukurtas dovanėles, pagamintus laikrodžius. (Renginį vedė auklėtoja G.Lauruševičienė)

√ Gegužės  6 d. 9,45 val. vyko projekto "Šaškės mano darželyje" baigiamasis renginys - šaškių turnyras, rungėsi "Žvaigždučių" ir "Kiškučių" grupių ugdytiniai. Vyko inirtinga kova, kiekvienas stengėsi laimėti, įtvirtino gautas žinias viso projekto metu. Nors išaiškinti ir apdovanoti nugalėtojai, tačiau nugalėjo draugystė. Renginį organizavo auklėtojos R.Čichunovienė ir G.Lauruševičienė.

 √ Gegužės 7 d. į darželį atvyko Šiaulių vaikų teatras Birbironas su spektakliu „Žvirblis Čik Čirikas“. Spektaklio metu personažai vaikams pasakojo apie draugystę, kokia ji yra brangi, kad reikia būti visiems geriems ir mandagiems.

√ Gegužės 7 d. darželio muzikos salėje vyko "Žiedelių" grupės šeimos dienos renginys "Kad sukas, tai sukas, šeimos ratukas". Vaikai savo tėveliams surengė pasirodymą-spektaklį "Pirštinė", šoko ratelius su tėveliais, jiems padainavo, šoko ir įteikė parengtas dovanėles  mamoms ir tėčiams, prisiminimui apie šį renginį. Atsakingos auklėtojos Žana Tarozienė, Rita Miškinienė ir meninio ugdymo mokytoja Nijolė Pocienė.

√ Gegužės 15 d. 17,00  val. neformalaus švietimo mokytoja kartu su lopšelio-darželio "Liepaitė" grupių auklėtojomis surengė šeimų sveikatos ir sporto šventę įstaigoje "Mano šeima sportuoja". Šventėje vyravo puiki nuotaika, visi aktyviai pasimankštino kartu su Kapitonu ir jūreiviais, pristatė savo komandas, aktyvūs buvo ir tėveliai, kartu su savo vaikais aktyviai įsijungė į įvairių užduočių, estafečių ir kitų rungčių atlikimą. Na o rengino pabaigoje, buvo renkamos aktyviausios komandos ir apdovanotos padėkos raštais. 

√ Gegužės 19 d. 8,15 val. muzikos salėje vyko anglų kalbą lankančių vaikų ir jų mokytojos ataskaitinis susirinkimas su tėvais, kurių vaikai lankė anglų kalbos užsiėmimus, pademonstravo ką vaikai išmoko per šiuos mokslo metus ir apžvelgė tolimesnes anglų kalbos žinių gilinimo perspektyvas. 

√ Gegužės 14 ir 20 d. 17 val. vyko popietės su tėveliais "Boružėlių" ir "Varpelių" grupių, skirtos Šeimos dienai, tema “Pabūkime kartu” (organizatoriai- R.Vaičiūnienė, I.Gailienė, L.Kalendrienė, B.Valauskienė). Ugdytiniai surengė puikius pasirodymus tėveliams, sukūrė ir parodė spektakliukus, daug šiltų žodžių pasakė mamytėms, tėveliams, močiutėms ir seneliams. Visų dalyvių buvo puiki nuotaika, visi gerai nusiteikę, visiems užteko meilės ir šilumos.

√ Gegužės 18-22 d. lopšelyje-darželyje "Liepaitė" vyko KALBOS SAVAITĖ 2015. Jos metu logopedės Ingrida Kasputytė ir Vanda Jansonienė aktyviai bendradarbiavo su įstaigos pedagogais, grupėse vedė atviras veiklas, supažindino auklėtojas su naujais darbo metodais, mokė ir aiškino, kaip padėti vaikams taisyti kalbą, kad ji būtų graži.

√ Gegužės 22 d. vyko priešmokyklinio ugdymo  „Žvaigždučių“ grupės  ugdytinių išleistuvės- atsisveikinimas su darželiu „Sudie, darželi, mielas“. Į šventę gausiai susirinko tėveliai ir šeimos nariai, pasipuošę vaikai. Daug šiltų ir gražių atsisveikinimo žodžių vaikams tarė auklėtojos Laima Kargajevienė ir Rita Čichunovienė, vaikai parengė spalvingą, nuotaikingą programą- šoko, dainavo, grojo, vaidino, pasodino darželio teritorijoje medelius, 2015 metų laidos prisiminimui, leido į padangę baltus balandžius ir spalvingus balionus. Nuoširdžius atsisveikinimo žodžius tarė direktorė Andželika Petkevičienė, įteikė vaikams diplomus bei padėkos raštus tėveliams. Šventę vainikavo iškilmingai įneštas tortas, tėvelių padėkos žodžiai. Po šventės vaikai, kartu su tėveliais išvyko į edukacinę išvyką - į Gervaičių sodybą.

√ Gegužės 26 d. muzikos salėje vyko renginys- viktorina "Augame kartu su muzika", kuriame dalyvavo priešmokyklinio ugdymo "Kiškučių" grupė ir jų auklėtoja G.Lauruševičienė bei socialiniai partneriai iš lopšelių-darželių "Žuvėdra", "Žilvitis" ir RUC. Renginį organizavo meninio ugdymo mokytoja N.Pocienė. Vaikai patyrė daug džiugių emocijų bei parodė tvirtas žinias apie muzikos instrumentus, komandos atsakinėjo į klausimus, minė mįsles, grojo įvairiais muzikos instrumentais, dėliojo dėliones, o pabaigoje visi apsijungė į orkestrą ir draugiškai užgrojo.

√ Gegužės 27 d. "Boružėlių" gr. vyko edukacinė valandėlė "Boružėlių takeliu". Ugdytiniai tvarkė savo grupės aikštelės aplinką, rinko šiukšles, nukritusius lapus, laistė gėlytes, pureno žemę apie jas, tvarkingai sukasė smėlį.  Veiklos metu pagilino žinias apie šiukšlių rūšiavimą, meilę gamtai ir atsakomybę už savo elgesį. (I.Gailienė).

√ Gegužės 27 d. "Žvaigždučių" grupės ugdytiniai vyko į edukacinę išvyką- į sodybą pas auklėtoją Laimą (Klaipėdos raj. Spengių km.), kur susipažino su įvairia augalija, bendravo kitokioje aplinkoje, žaidė  judrius žaidimus. Vaikus lydėjo auklėtojos L.Kargajevienė, R.Čichunovienė .

√ Gegužės 28 d. 17,30 val. Martyno Mažvydo progimnazijos aktų salėje vyko lopšelio-darželio "Liepaitė" šokių būrelio vaikų pasirodymas tėveliams, kur tėveliai galėjo pasidžiaugti savo šokančiomis atžalomis ir palaikyti palaikyti, pasigėrėti jų daroma pažanga. 

√ Gegužės 29 d. priešmokyklinės "Kiškučių" grupės ugdytinių išleistuvės- atsisveikinimas su darželiu „Sudie, darželi, mielas“. Auklėtoja G. Lauruševičienė tarė šiltus atsisveikinimo žodžius, direktorė A. Petkevičienė padėkojo tėveliams už aktyvų bendradarbiavimą, įteikė padėkos raštus, ugdytiniai deklamavo eilėraščius, šoko ir dainavo, buvo linksmai nusiteikę, pasirengę ilgai žinių ir mokslo siekimo kelionei. Visi vaikai buvo apdovanoti raštais ir medaliais, bei dovanėlėmis. Kad visos svajonės pildytųsi, būsimieji pirmokai padangėn paleido spalvingus balionus, kurie nešė užrašytus vaikų norus, o vėliau visi pasodino puikią, spalvingais žiedais gėlę-rododendrą, kuri savo žydėjimu primins likusiems darželio vaikams, apie šią išleidžiamą vaikų laidą.  

BIRŽELIS

√ Birželio 4 d. į darželį atvyko Alytaus VT „Varnelė“ su spektakliu „Zuikiai drąsuoliai“. Dalyvavo visų grupių ugdytiniai ir jų auklėtojos. Vaikai patyrė daug gerų emocijų, stebėdami personažus mokėsi būti draugiškais, narsiais, padėti savo draugui.

√ Birželio 25 d. 15.30 val. vyko pramoga įstaigos vaikams "Saugus eismas". Renginį vedė logopedė Ingrida Kasputytė. 

RUGPJŪTIS

√ 27d. 16,30 val. darželio "Liepaitė" muzikos salėje įvyko TĖVŲ SUSIRINKIMAS (naujai atvykusių vaikų į lopšelių grupes). Aktyviai dalyvavo tėveliai, jie susipažino su darželiu, jo veikla, edukacinėmis erdvėmis ir darbo tvarka, keliamais reikalavimais vedant vaikus į lopšelį. Visą reikiamą informaciją apie darželio veiklą ir reikalavimus pateikė direktorė Andželika Petkevičienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia Kasteckienė ir bendrosios praktikos slaugytoja Judita Andrijauskienė.

досуг
Skaityti 4887 kartai Atnaujinta 15 spalio 13, Antradienis 11:30